Mededeling:
De vestigingen van Weijntjes zijn i.v.m. de regels rondom de bestrijding van Covid19 helaas voor klanten gesloten. U kunt wel telefonisch contact hebben met de vestigingen en ook telefonisch of online bestellingen plaatsen. Wij doen er alles aan om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.
Gatdeel Ornam model met haakse zwarte greep. Let op, rechtswijzend gatdeel. Inclusief bevestigingsmateriaal. Materiaal: Messing verchroomd.
Model
Ornam haaks zwarte greep
Materiaal
Chroom
Stijl
Art Nouveau/Jugendstil
Krukhals diameter mm
18mm
Wijsrichting
Rechts
Chroom:
Dit is meestal messing beslag dat daarna vernikkeld en tenslotte verchroomd is. Deze metalen laag is niet beschermd met een laklaag maar is wel slijtvast. Voor buitengebruik geldt geen garantie maar het is wel de meest geschikte finish hiervoor. Daardoor wordt chroom ook veel toegepast in de autobranche.
Dit beslag kan beschadigen o.a. door sleutels en sieraden (ringen). Ook het reinigen met agressieve schoonmaakmiddelen zoals chemische renigingsmiddelen, oplossingsmiddelen, alcohol, zuren en schuursponsjes e.d. kunnen schade veroorzaken.
Onderhoud d.m.v. regelmatig reinigen met een zachte, schone doek of een neutraal reinigingsmiddel zoals afwasmiddel (zonder citroen) of groene zeep en af en toe in de was of zuurvrije vaseline zetten (artikelnummer 204596).
Beschadigingen kunnen niet worden gerepareerd.
Aanbevolen middelen:
Vaseline zuurvrij: artikel 204596
*Weijntjes is niet verantwoordelijk voor montage en/of schade ontstaan door derden. Aan deze onderhoud tips kunnen geen rechten worden ontleend!*