• Sinds 1884
  • Deskundig advies
  • Gratis levering vanaf € 75,-
  • klantenvertellenKlantbeoordeling van8.5

Intersteel Huisnummer Zwart 0 hoogte 500mm

Intersteel Huisnummer Zwart 0 hoogte 500mm
Intersteel Huisnummer Zwart 0 hoogte 500mm
Vergroten
Intersteel Huisnummer Zwart 0 hoogte 500mm
Intersteel Huisnummer Zwart 0 hoogte 500mm
Web-Only

Met dit extra grote huisnummer 0 van Intersteel heeft u een echte eyecatcher op uw woning. Dit strak en modern font huiscijfer 0 is vervaardigd uit rvs en uitgevoerd in de trendy kleur zwart. Hij heeft een hoogte van 50 cm en een dikte van 2 mm. Niet alleen zorgt... Lees verder

Artikelnummer: 6253853
73,76 STUK

Wat kan je verwachten:

  • Gratis bezorging vanaf € 75,-
  • 30 dagen bedenktijd
  • Unieke collectie

Bekijk dit product in een van onze winkels

Deel dit product:

Met dit extra grote huisnummer 0 van Intersteel heeft u een echte eyecatcher op uw woning. Dit strak en modern font huiscijfer 0 is vervaardigd uit rvs en uitgevoerd in de trendy kleur zwart. Hij heeft een hoogte van 50 cm en een dikte van 2 mm. Niet alleen zorgt een extra groot huisnummer voor een stijlvolle uitstraling, maar ook voor een betere herkenbaarheid. Dit huisnummer is geschikt voor montage op stenen muren met behulp van de twee M5 draadeinden aan de achterzijde. Deze huisnummer wordt geleverd met de juiste bevestigingsmateriaal en boorsjabloon.



Dit artikel is alleen online in deze webshop verkrijgbaar en is dus niet te koop in onze winkels.
Heeft u advies nodig? Neem gerust contact op met onze klantenservice. Wij helpen u graag verder.

Model 0023.402120
Materiaal Zwart
Maatvoering 500mm
Soort Nummers

Coating

Dit product is voorzien van een (kleur) coating. Afhankelijk van de situatie kan de coating na verloop van tijd lichter worden.


PVD-coating

De afwerking van het productmateriaal met een transparante PVD-coating biedt goede bescherming tegen weersinvloeden. PVD staat voor ‘Physical Vapor Deposition’ en is een moderne techniek waarbij een flinterdun laagje (van één tot drie micrometer dikte) wordt aangebracht. Deze dunne PVD-coating maakt het product bestendiger tegen krassen van buitenaf en biedt betere bescherming tegen corrosie. Verder vervagen de kleuren van het beslag met een PVD-coating niet.


Pas op voor beschadiging

Dit beslag kan beschadigen, onder andere door sleutels en ringen. Schade kan ook ontstaan door reiniging met agressieve schoonmaakmiddelen zoals:

chemische reinigingsmiddelen;

oplossingsmiddelen;

alcohol;

zuren;

schuursponsjes en dergelijke.


Onderhoud

Beslag met een coating kan je het beste regelmatig reinigen met een zachte, schone doek en een neutraal reinigingsmiddel (zoals afwasmiddel zonder citroen) of groene zeep. Zet het product af en toe in de was of zuurvrije vaseline om de levensduur te verlengen.


Weijntjes is niet verantwoordelijk voor montage en/of schade ontstaan door derden. Aan deze tips voor onderhoud kunnen geen rechten worden ontleend.



Voor dit artikel geldt een levertijd van 1-5 werkdagen.Mocht dit artikel een langere levertijd hebben dan wordt dit tijdig aan u gemeld.

Hulp of advies nodig?

Hulp of advies nodig?

Twijfel niet om contact met ons op te nemen. Of maak een afspraak in één van onze winkels.

Neem contact op

Reviews

None None