Mededeling:
De vestigingen van Weijntjes zijn ivm de regels rondom de bestrijding van Covid 19 voor klanten alleen open op afspraak. Natuurlijk kun je ons altijd bellen, een email sturen of online een bestelling plaatsen. Wij doen er alles aan om je zo goed mogelijk van dienst te zijn.
Meubelknop Rilinos model. Inclusief bevestigingsmateriaal. Maatvoering: 40 mm. Materiaal: IJzer
Model
Rilinos
Materiaal
Zwart
Stijl
Landelijk-rustiek
Vorm
Rond
Gezwart:
Soms is van zwart beslag het onderliggende materiaal messing.
De zwarte laklaag is doorgaans niet bestand tegen weersinvloeden. Voor buitengebruik geldt geen garantie.
Dit beslag kan beschadigen o.a. door sleutels en ringen. Ook het reinigen met agressieve schoonmaakmiddelen zoals chemische reinigingsmiddelen, oplossingsmiddelen, alcohol, zuren en schuursponsjes kan schade veroorzaken.
Onderhoud d.m.v. regelmatig reinigen met een zachte, schone doek of een neutraal reinigings middel zoals afwasmiddel (zonder citroen) of groene zeep en af en toe in de was of zuurvrije vaseline (artikelnummer 204596) zetten.
Beschadigingen eventueel bij-tippen met zwarte lak.
Aanbevolen middelen:
Vaseline zuurvrij: artikel 204596
*Weijntjes is niet verantwoordelijk voor montage en/of schade ontstaan door derden. Aan deze onderhoud tips kunnen geen rechten worden ontleend!*