- Sinds 1884
- Deskundig advies
- Gratis levering vanaf € 75,-
-
Klantbeoordeling van
Deurstopper Messing Jolie Core
Deurstopper Jolie Core model. Materiaal: Messing (Aged Gold).
De maatvoering van deze deurstopper vindt u terug onder de afbeeldingen (technische bijlage), 20 x 35 mm.
Om de montage te realiseren worden er bevestigingsmaterialen meegeleverd.
Wilt u het product in het echt zien, bezoek dan een van onze winkels.
Wilt u advies?...
Lees verder
Wat kan je verwachten:
- Gratis bezorging vanaf € 75,-
- 30 dagen bedenktijd
- Unieke collectie
Bekijk dit product in een van onze winkels
De maatvoering van deze deurstopper vindt u terug onder de afbeeldingen (technische bijlage), 20 x 35 mm.
Om de montage te realiseren worden er bevestigingsmaterialen meegeleverd.
Wilt u het product in het echt zien, bezoek dan een van onze winkels.
Wilt u advies? Neem gerust contact op met onze klantenservice. Wij helpen u graag verder.
Dit is een van de profielcilinderrozetten uit de "Jolie" lijn.
Wie is Jolie?
'We are between Arts, Design & Architecture, with our designs we create a more beautiful and functional world'.
Bent u nieuwschierig geworden en wilt u de gehele collectie van Jolie ontdekken?
Jolie: Onze producten worden gemaakt van massief messing!
Elke product is handgemaakt en voldoet aan onze superieure standaard. Alle producten worden in onze fabriek vervaardigd en werken met de traditionele zandgietproductie. Met de hoogste standaard van precisiekwaliteitsmachines maken we handgemaakte producten met behulp van 's werelds beste ambachtslieden.
Model | J-0260-GA |
Materiaal | Messing |
Maatvoering | 20 x 35 mm |
Serie | Core |
Messing:
Messing is een legering van koper en zink.Messing wordt steeds doffer en donkerder door een natuurlijke veroudering. Vooral buiten gaat het relatief snel door inwerking van weersinvloeden, daar krijgt het een grijsgroene laag. Binnen krijgt het een oudbruine tint.
Bij oudere panden en in restauraties, maar ook in nieuwere panden met een klassiek ontwerp is dit vaak een gewenst resultaat. Messing krijgt een " patina", dat wilt zeggen een uitstraling dat het de tand des tijds heeft doorstaan. Door gebruik worden de delen die vast gepakt worden als het ware gepolijst terwijl de rest van het product "patineert" zoals boven beschreven.
Dit materiaal kan beschadigen door o.a. sleutels en ringen. Ook het reinigen met agressieve schoonmaakmiddelen zoals chemische reinigingsmiddel, oplossingsmiddelen, alcohol, zuren en schuursponsjes kan schade veroorzaken.
Wilt u messing glimmend houden? Dan zal het met regelmaat gepoetst moeten worden met een goede soort koperpoets.
Weijntjes heeft hiervoor poetsmiddel Flint in 100 cc (artikel 7999) en een koperglans doek (artikel 9088), op voorraad. Bij hele sterke aanslag of diepzittende oxidatie de artikelen eerst polijsten. Ter bescherming kan na het poetsen een laagje blanke was of zuurvrije vaseline worden aangebracht (artikel 204596). Wilt u het product niet meer hoeven poetsen, dan kunt u een beschermfinish aanbrengen " nooit meer poetsen" (artikel 9089). Wilt u een pas aangeschaft product sneller het bovengenoemde "Patina" geven dan bestaat de mogelijkheid het product kunstmatig te "verouderen" met patineervloeistof (artikel 9003).
Aanbevolen middelen:
Flint: artikel 7999
Koperglans doek: artikel 9088
Vaseline zuurvrij: artikel 204596
Beschermfinisch "nooit meer poetsen": artikel 9089
Patineervloeistof: artikel 9003
*Weijntjes is niet verantwoordelijk voor montage en/of schade ontstaan door derden. Aan deze onderhoud tips kunnen geen rechten worden ontleend!*

Hulp of advies nodig?
Twijfel niet om contact met ons op te nemen. Of maak een afspraak in één van onze winkels.